Ödeme Yöntemlerimiz Nelerdir? 

Gercektakipcim.com olarak ilk önceliğimiz güvenliğiniz!

Gerçektakipçim web sitemizde yer alan ödeme yöntemleri ile sizlere güvenilir hizmet imkanı sunuyoruz. Her adımı özenle incelenmiş ve güvenlik protokollerini tamamlamış global ödeme sistemlerini kullanın ve sosyal medya hesaplarınızı gönül rahatlığı ile ileriye taşıyın!

Sitemizde bulunan ödeme yöntemleri;

PayTR - Kredi Kartı Ödeme - EFT/Havale ile ödeme.

Sitemizde yer alan güvenilir sistemler sayesinde siz değerli kullanıcılarımız ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek, takip edebilecek ve hizmet hakkınızın her zaman korumada olduğunu hissedeceksiniz.

Bu 2 farklı ödeme yöntemi sayesinde hiçbir kart bilginiz bizim tarafımıza ulaşmaz. Bilgileriniz hiçbir zaman depolanmaz ve her alışverişinizi güvenle tamamlarsınız.

PayTR Ödeme Yöntemi

PayTR ile Güvenilir Alışveriş

gercektakipcim.com üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz için PayTR ödeme yöntemini komisyonsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hesap oluşturarak ya da daha önceden var olan hesabınızı kullanarak hızlı ödemeler gerçekleştirebilir ve kart bilgilerinizin güvende kalması sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Neden PayTR?

PayTR, Türkiye ve Dünya genelinde hizmet sunmakta olan ilk yerli online ödeme sistemlerinden biridir. Güvenilir altyapısı, hızlı ödeme imkanı ve ödemelerinizin kolay bir şekilde takip edilebilmesi sayesinde hem siz değerli kullanıcılarımızdan hem de Dünya genelinde hizmet sağladığımız yabancı kullanıcılarımız tarafından rağbet görmektedir.

PayTR Avantajları Nelerdir?

  • Kolay ödeme ve iade imkanı sunar,
  • %100 güvenilirdir, bilgileriniz asla kaybolmaz, depolanmaz ve çalınmaz.
  • Hiçbir komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.
  • Ödemelerinizi faturalandırabilirsiniz. 
  • Kolay ödeme takibi yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz Banka ya da kredi kartı ile ödeme yapmak için PayTR kullanabilirsiniz.